Warunki realizacji zamówień
  1. Niezbędne do realizacji zamówienia jest podanie przez klienta wymaganych danych. Ma to na celu umożliwienie klientowi otrzymanie zamówionego towaru. Wymagane jest również podanie kontaktowego numeru telefonu pozwalającego na weryfikację wiarygodności złożonego zamówienia. Każde złożone zamówienie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną lub telefonicznie.

  2. Do momentu potwierdzenia złożonego zamówienia przez sklep, możliwe jest skorygowanie błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian, po skierowaniu zamówienia do realizacji, może być utrudnione lub niemożliwe, ponieważ towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. W każdym przypadku niezbędny jest jak najszybszy kontakt ze sklepem drogą elektroniczną lub telefonicznie.

  3. Nietypowe zamówienia lub specjalnie spersonalizowane są zawsze ustalane z klientem indywidualnie.

  4. Warunki dostarczania zamówionego towaru są widoczne w opisie towaru. Każdorazowo jednak mogą ulec zmianie, ze względu na gabaryty i specyfikę towarów dostępnych w sklepie. W każdym takim przypadku warunki te są indywidualnie ustalane z zamawiającym. Zawsze do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki oraz zawsze dostawa towaru odbywa się na koszt kupującego.

  5. Czas wysyłki towaru określony jest zawsze w opisie. Za czas wysyłki towaru rozumie się czas pomiędzy potwierdzeniem przez sklep złożonego zamówienia (w przypadku przesyłki pobraniowej) lub otrzymaniem przez sklep przedpłaty za zamówiony towar i przesyłkę, a momentem otrzymania towaru przez kupującego. Każdorazowo czas wysyłki towaru może ulec wydłużeniu ze względu na gabaryty i specyfikę towarów dostępnych w sklepie

  6. Dowód zakupu jest zawsze dołączany do przesyłki. Jest nim paragon lub FV.

  7. Biorąc pod uwagę mnogość ustawień, używanych przez kupujących wyświetlaczy, odcienie kolorów towarów w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach.

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl