Regulamin

I. Postanowienia ogólne

 1. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto (z podatkiem VAT).

 2. Zamówienie można złożyć w sklepie internetowym poprzez odpowiedni formularz. Aby tego dokonać, dostępny jest kontakt pod adresem mailowym biuro@fire-kom.pl oraz telefoniczny 515198933.

 3. Wiążące dla stron są informacje widniejące przy produkcie w momencie składania zamówienia, tj. cena, koszty dostawy, zawartość zestawu, itd..

II. Realizacja zamówienia

 1. Niezbędne do realizacji zamówienia jest podanie przez klienta wymaganych danych. Ma to na celu umożliwienie klientowi otrzymanie zamówionego towaru. Wymagane jest również podanie kontaktowego numeru telefonu pozwalającego na weryfikację wiarygodności złożonego zamówienia. Każde złożone zamówienie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną lub telefonicznie.

 2. Do momentu potwierdzenia złożonego zamówienia przez sklep, możliwe jest skorygowanie błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian, po skierowaniu zamówienia do realizacji, może być utrudnione lub niemożliwe, ponieważ towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. W każdym przypadku niezbędny jest jak najszybszy kontakt ze sklepem drogą elektroniczną lub telefonicznie.

 3. Nietypowe zamówienia lub specjalnie spersonalizowane są zawsze ustalane z klientem indywidualnie.

 4. Warunki dostarczania zamówionego towaru są widoczne w opisie towaru. Każdorazowo jednak mogą ulec zmianie, ze względu na gabaryty i specyfikę towarów dostępnych w sklepie. W każdym takim przypadku warunki te są indywidualnie ustalane z zamawiającym. Zawsze do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki oraz zawsze dostawa towaru odbywa się na koszt kupującego.

 5. Czas wysyłki towaru określony jest zawsze w opisie. Za czas wysyłki towaru rozumie się czas pomiędzy potwierdzeniem przez sklep złożonego zamówienia (w przypadku przesyłki pobraniowej) lub otrzymaniem przez sklep przedpłaty za zamówiony towar i przesyłkę, a momentem otrzymania towaru przez kupującego. Każdorazowo czas wysyłki towaru może ulec wydłużeniu ze względu na gabaryty i specyfikę towarów dostępnych w sklepie

 6. Dowód zakupu jest zawsze dołączany do przesyłki. Jest nim paragon lub FV.

 7. Biorąc pod uwagę mnogość ustawień, używanych przez kupujących wyświetlaczy, odcienie kolorów towarów w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach.

III. Płatności

Za zakupy w sklepie można zapłacić na różne sposoby:

1. Przelewem (przedpłata na rachunek)

Dane do wpłaty:
Grzegorz Słaboński
KOMINKI FIRE-KOM
ul. Józefa 13/9
31-056 Kraków

Deutsche Bank Polska S.A.
Nr rachunku 47 1910 1048 2117 1450 9233 0001

Towar wysyłany jest po wpłynięciu zapłaty na rachunek, wtedy klient odbiera go od kuriera.
Kupujący ma również możliwość odebrać towar w sklepie stacjonarnym po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

2. Przy odbiorze (za pobraniem)

Towar wysyłany jest po weryfikacji poprawności danych podanych w zamówieniu.
Klient płaci za towar i przesyłkę kurierowi.

3. Gotówką w salonie kominkowym

Klient odbiera odbiera towar w sklepie, płaci za zamówiony towar i wysyłkę do sklepu. 

Adres sklepu:
KOMINKI FIRE-KOM
Grzegorz Słaboński
Luborzyca 191
32-010 Kocmyrzów-Luborzyca
 
Godziny otwarcia sklepu, kiedy można odebrać towar:
Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Niedziela: ZAMKNIĘTE

 

IV. Gwarancja zwrotu towaru

 1. Klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dostarczenia go drogą wysyłkową.

 2. Aby tego dokonać, wymagane jest pisemne złożenie oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy.

 3. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu:

  Grzegorz Słaboński
  KOMINKI FIRE-KOM
  Luborzyca 191
  32-010 Kocmyrzów-Luborzyca

 4. Do przesyłki, konieczne jest, aby klient dołączył niezbędne dane potrzebne do zwrotu pieniędzy oraz pisemne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać pieniądze.

 5. Sklep zwraca pieniądze klientowi za zakupiony towar oraz koszty stanowiące równowartość najtańszego sposobu doręczenia przesyłki do klienta.

 6. Kupujący ponosi koszty przesyłki zwracanego towaru do sklepu. W tym również koszty odpowiedniego, właściwego dla gabarytu przesyłki, zabezpieczenia towaru oraz niezbędnego dodatkowego opakowania.

 7. Zastrzega się, aby zwracany towar był nieużywany oraz zapakowany w nieuszkodzone, oryginalne opakowanie. Ma to na celu umożliwienie dalszą sprzedaż zwracanego towaru. W przeciwnym wypadku zwrot towaru nie będzie możliwy.

 8. W każdym innym przypadku chęci reklamacji lub zwrotu towaru przez klienta konieczny jest kontakt ze sklepem drogą elektroniczną lub telefonicznie.

V. Ochrona danych osobowych

 1. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Jeśli klient składając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie newslettera, jego dane (adres e-mail oraz imię) będą wykorzystywane również w celu wysyłania informacji mailowych.

 2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

 

VI. Postanowienia końcowe

 1. Adresy firmy:

  Główny adres firmy: Grzegorz Słaboński KOMINKI FIRE-KOM, ul. Józefa 13/9, 31-056 Kraków.

  Adres sklepu stacjonarnego – salon kominkowy, adres do korespondencji, zwroty i dostawy: Grzegorz Słaboński KOMINKI FIRE-KOM, Luborzyca 191, 32-010 Kocmyrzów-Luborzyca.

 2. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem od momentu złożenia przez klienta zamówienia. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką potwierdzenia zamówienia.

 3. O wszelkich zmianach w niniejszym regulaminie obowiązujących czasowo (np. przerwa urlopowa) klienci informowani są w najbardziej widocznym miejscu na stronie głównej - w powitaniu.

 4. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 5. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez Sąd. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz odpowiednie ustawy.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl